Filtruj według

PrestaShop

Marki

Brak marki

Wentylatory kominkowe

W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdą Państwo wentylatory kominkowe. Przedstawione w ofercie urządzenia doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, którego użytkownicy chcą ogrzać swoją przestrzeń właśnie za pomocą kominka. Jest to doskonałe rozwiązanie dla domków letniskowych, a także domów jednorodzinnych, w których ten rodzaj ogrzewania stosowany jest jako dodatkowe źródło ciepła.

W ofercie dostępnych jest kilka modeli wentylatorów, które wykonane zostały z najwyższej jakości stali ocynkowanej. Modele KAM 125 EKODUO 265-350 oraz KAM 150 EKODUO 360-450 wyposażone zostały w jednofazowy silnik 230 V/50 Hz z możliwością ustawienia dwóch prędkości obrotowych. Dzięki użyciu łożysk kulkowych zapewnia bezawaryjne i znacznie dłuższe użytkowanie. Aby zapobiec przegrzaniu turbiny z serii EKODUO zostały wyposażone także w zabezpieczenie z automatycznym restartem.

Seria od producenta DARCO to natomiast nieco większe urządzenia z wbudowanymi termostatami oraz akustycznie i termicznie odizolowaną turbiną. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wybrania modelu dopasowanego do Państwa indywidualnych potrzeb.

Wentylatory kominkowe, turbiny do kominka, dmuchawy

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry