Filtruj według

PrestaShop

Marki

Brak marki

Materiały BHP

Zakłady produkcyjne oraz usługowe nie są sterylnie czystymi miejscami. To wie chyba każdy. Jest to oczywiste z uwagi, chociażby na to, że podczas wykonywania specjalistycznych usług czy produkcji różnego typu artykułów pracownicy mają kontakt z różnymi substancjami. Zazwyczaj są to różnego typu oleje czy smary, które powszechnie są znane jako te, które bardzo ciężko usunąć, zarówno ze skóry, jak i z odzieży czy innych powierzchni. Obowiązkowymi elementami wyposażenia w zakładach różnego typu są więc materiału BHP. Właśnie takie artykuły są dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego w wielu wariantach i formach.

Materiały BHP nie tylko dla zakładów produkcyjnych i usługowych

Warto wiedzieć, że oferowane przez nasze przedsiębiorstwo artykuły doskonale sprawdzają się nie tylko w zakładach produkcyjnych i usługowych różnych branż. Dostępne w naszym asortymencie internetowym detergenty z powodzeniem mogą uratować wiele niecodziennych sytuacji w naszych gospodarstwach domowych. Niezależnie od tego, czy zamierzamy przeprowadzić gruntowne porządki, czy potrzebujemy niezawodnych środków, które pomogą nam usunąć smar, olej czy inne substancje, na przykład po skończonym remoncie czy naprawie domowych sprzętów i urządzeń.

Jakie materiały BHP mamy w ofercie?

Produktów tego typu w asortymencie naszego sklepu internetowego jest naprawdę sporo. Pierwszym, o którym warto wspomnieć, jest oczywiście uniwersalny żel antybakteryjny do rąk. Czas pandemii pokazał bowiem, jak istotne jest częste mycie i odkażanie naszych dłoni. Produkt tego typu powinien mieć na wyposażeniu każdy z nas - niezależnie od tego, czy zamierza go używać w miejscu pracy, czy w prywatnym środowisku domowym. To jednak nie wszystko, co mamy do zaoferowania naszym Klientom. Do innych materiałów BHP, które mamy w ofercie naszego sklepu internetowego należą między innymi świetnej jakości mleczka do czyszczenia różnego typu powierzchni czy granulaty do udrażniania rur w silnym stężeniu. Zaoferować Ci możemy również żele BHP oraz pasty czyszczące, oraz polerujące o różnym przeznaczeniu. Nasz asortyment stale się jednak powiększa, możliwe więc, że w przyszłości świetnej jakości materiałów BHP będzie w nim jeszcze więcej.

Materiały i artykuły BHP - pasty i żele

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry