Wełna mineralna

W tej zakładce naszego sklepu internetowego znajdą Państwo profesjonalne izolacje z wełny mineralnej. Pośród naszych produktów dostępne są materiały renomowanego producenta Rockwool. Proponujemy zarówno standardowe maty lamelowe, jak i otuliny o różnych rozmiarach do wyboru. Dzięki temu w naszym asortymencie znajdą Państwo model materiału, który będzie w pełni dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

Wełna mineralna, w postaci mat lamelowych, przeznaczona jest do izolacji termicznej oraz przeciwkondensacyjnej wszelkiego rodzaju powierzchni płaskich lub cylindrycznych. Otulina wykonana na bazie tego samego materiału przeznaczona jest natomiast do izolacji termicznej rurociągów grzewczych oraz ciepłowniczych. Maty lamelowe oraz otuliny zostały dodatkowo wyposażone w jednostronną okładzinę z folii aluminiowej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów, pośród których wybiorą Państwo model, który spełni wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i łatwości montażu oraz skuteczności.

Wełna mineralna, izolacyjna, z folią aluminiową, ALU LAMELLA MAT, otuliny

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-12 z 40 pozycji

Aktywne filtry