• Nowy

Klimafix 20mm Wełna samoprzylepna 10m2/rolka + Taśma aluminiowa ZESTAW

286,00 zł
Brutto 1

Wełna samoprzylepna Klimafix 20mm - 10m2 w rolce

1 rolka = 1 sztuka = 10m2

Samoprzylepne maty KLIMAFIX przeznaczone są do izolacji termicznej i przeciwkondensacyjnej kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz innych powierzchni płaskich i cylindrycznych z blachy stalowej, w układach zarówno poziomych, jak i pionowych. Mata KLIMAFIX pośród innych mat lamelowych wyróżnia się fabrycznie nałożoną warstwą kleju na całej powierzchni, która jest zabezpieczona łatwą do usunięcia przed montażem i przyjazną dla środowiska folią PE.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

KLIMAFIX jest polecany do izolowania elementów o temperaturze medium nieprzekraczającej 50 °C. Dzięki stosowaniu samoprzylepnych mat KLIMAFIX nie ma konieczności stosowania szpilek, obejm czy opasek. Ułożenie maty na kanale wentylacyjnym jest proste i szybkie. Warstwa kleju gwarantuje trwałość połączenia i nie traci swoich właściwości wraz z upływem czasu. Czas montażu maty można skrócić nawet do 40% w stosunku do tradycyjnych mat lamelowych.

Mata lamelowa z niepalnej wełny skalnej ROCKWOOL charakteryzuje się prostopadłym układem włókien do płaszczyzny podłoża, dzięki czemu jest mocna, sprężysta i nie zmienia swojej pierwotnej grubości na zagięciach i nrożnikach. KLIMAFIX posiada jednostronną okładzinę ze zbrojonej folii aluminiowej.

Właściwie zaprojektowana i fachowo zamontowana izolacja zabezpiecza instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne przed kondensacją pary wodnej oraz zapewnia minimalne straty ciepła i temperaturę przepływającego powietrza, odpowiadającą wartości przewidzianej w projekcie. Poprawne zwymiarowanie maty wpływa na sprawny montaż i pozwala uniknąć sztukowania izolacji.

Wszystkie grubości mat są dostępne na naszych aukcjach. Ta aukcja dotyczy maty samoprzylepnej o grubości 20mm w zestawie z taśmą aluminiową zbrojoną.

100 Przedmioty

Zobacz także